Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE 3Doid Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

33 990 Kč s DPH

28 090,9 Kč bez DPH

Skladem 1-2 ks

Doprava ZDARMA

Odešleme dnes

Záruka 24 měsíců

Kód zboží: 104500

Popis produktu

 • Robotický vysavač
 • 99,999% filtrace
 • AI umělá inteligence s 3D rozpoznání předmětů
 • Automatické hygienické vysypávání
 • Inteligentní pohyb s laserovou navigací LIDAR
 • Možnost sledování domácností v reálném čase
 • Výkonné vysávání na základě povrchu
 • Inverter motor pro dlouhou životnost
 • Vysoce efektivní semišová kartáč s technologií samočištění
 • Stav čištění v reálném čase přes Wifi
 • Autonomní ovládání přes SmartThings

Představení robotického vysavače Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE nabízí kromě laserové navigace + 3D kamery, vysokého sacího výkonu 170 W, 5vrstvého filtračního systému a Li-Ion baterie také řadu pokročilých funkcí a inteligentních senzorů, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Jedná se např. o funkce, jako je detekce koberců, object recognition, patrol mode a home monitoring. Nechybí ani možnost vzdáleně ovládat robota přes mobilní aplikaci či nastavení časového harmonogramu úklidu. Součástí robota je také samovyprazdňovací stanice na odpad, díky které bude úklid ještě efektivnější.

Cashback 5 000 Kč

Po zakoupení vysavače a provedení registrace na www.samsung.cz získáte zpět bonus až 5000 Kč. Akce platí do 13. 11. 2022 a kompletní podmínky najdete zde.

Cashback 5 000 Kč

Inteligentní vysávání s rozpoznáváním objektů

Uklízejte efektivně a bezpečně. Technologie Jet AI Object Recognition identifikuje, vyhodnocuje a mapuje rozmístění rozličných druhů předmětů a nábytku*. Vysavač Jet Bot tak snadno vyčistí i prostory v jejich okolí a udrží si bezpečný odstup od křehkých objektů či jakékoliv činnosti, která by mohla být potenciálně nebezpečná**.

* Příklad předmětů: klimatizace (stojící typ), chladnička, TV, pračka/sušička, čistička vzduchu, napařovací komoda, pohovka, postel, knihovna, stůl, chladnička, myčka nádobí, elektrický kabel, ručník/ponožka, hrnek, sklenice, láhev, miska, váza. ** Rozpoznávání objektů může být ovlivněno tvarem objektu či okolními podmínkami.

Inteligentní vysávání s rozpoznáváním objektů

Vyhněte se možnosti zaseknutí o malé překážky

Zajistěte dokonalou čistotu domácnosti, aniž byste museli kontrolovat přítomnost překážek v jednotlivých pokojích. 3D senzor vysavače Jet Bot precizně zkoumá široký prostor využitím kamery s 3D hloubkou obrazu. Vidí rozložení místnosti a jakékoliv možné překážky, včetně malých a úzkých předmětů, jako jsou kabely s výškou pouhého 1 centimetru.

* Až do vzdálenosti 1 metru, horizontální zorné pole: 60°, vertikální zorné pole: 40°.** Do velikosti předmětů 1 cm šířky, 1 cm výšky a 1 cm hloubky.

Vyhněte se možnosti zaseknutí o malé překážky

Přesná navigace a efektivní úklid

Ukliďte svůj domov efektivněji a důkladněji. Vysavač vypočítá svou polohu a optimalizuje trajektorii. Senzor LiDAR přesně sleduje polohu Jet Botu pomocí skenování místnosti* a shromažďuje informace o vzdálenostech. Vysavač se tak pohybuje efektivně a postará se o větší část vašeho domova.

*Skenování v úhlu 360° na ploše 6 metrů při 10 otáčkách za sekundu. **Na základě interního testování v oblasti s nábytkem uspořádaným podobným způsobem, jako ve skutečném domácím prostředí v porovnání s běžným vysavačem Samsung VR7000M.

Přesná navigace a efektivní úklid

Jednoduše hygieničtější odstraňování prachu

Využijte praktickou a hygienickou možnost jediného vysypání prachového koše v intervalu 1–3 měsíců*. Po vysání se robotický vysavač automaticky vrátí ke své vysýpací stanici, která odstraní prach** užitím technologie “Air Pulse”. Vícevrstvý filtrační systém pak dokáže pohltit až 99,999% i těch nejjemnějších prachových zrnek***.

* Může se lišit v závislosti na množství prachu v domácnosti.** Výsledky se mohou lišit v závislosti na jednotlivém způsobu užití. Prach a vlasy nacházející se v mřížce filtru nemusejí být v rámci jediného cyklu odstraněny.***V závislosti na interním testování při užití režimu Max v souladu se standardem IEC62885-2 Cl. 5.11. Výsledky se mohou lišit v závislosti na jednotlivém způsobu užití.

Jednoduše hygieničtější odstraňování prachu

Extra filtrace se postará o vyfukování čistého vzduchu

Vyfukujte čistý vzduch s pokročilým 5vrstvým filtračním systémem. Při průchodu vzduchu mřížkový filtr zachytí velká prachová zrna. Ta menší jsou posléze polapena systémem Jet Cyclone, houbovým a prachovým filtrem, které následuje ještě filtr jemných prachových částic. Ten v sobě uvězní až 99,99%* mikroskopických prachových zrnek, včetně částic o velikosti pouhých 0.5~4.2µm.

* V závislosti na interním testování při užití režimu Max v souladu se standardem IEC62885-2 Cl. 5.11. Výsledky se mohou lišit v závislosti na jednotlivém způsobu užití.

Extra filtrace se postará o vyfukování čistého vzduchu

Snadno omyvatelný a vyprázdnitelný prachový koš

Udržujte prachový koš naprosto čistý, hygienicky nezávadný a snadno jej v případě potřeby vyprázdněte. Veškeré součásti prachového koše o objemu 0,2l jsou plně omyvatelné, takže je budete moci udržovat v dokonalé čistotě a špičkovém hygienickém stavu.

Snadno omyvatelný a vyprázdnitelný prachový koš

Účinný úklid bez starostí

Uklízejte domácnost efektivněji s trvale silným sáním díky digitálnímu invertorovému motoru a několika úrovňovému systému Jet Cyclone. Vysoce efektivní kartáč rovněž vyčistí jakýkoliv typ podlah, včetně koberců a podlah z tvrdého dřeva.

Účinný úklid bez starostí

Uklízí s dlouhotrvající silou sání

Jet Bot vám udělá radost čistším vzduchem a vytrvanou silou sání s vysoce efektivním multi úrovňovým systémem Jet Cyclone. Ten uvězní velké prachové částice v mřížkovém filtru první komory. Druhá komora má 8 samostatných vzduchových proudů, jež polapí malé prachové částečky, což v průběhu vysávání pomůže snížit možnou ztrátu sací síly vlivem zanesení filtrů.

Uklízí s dlouhotrvající silou sání

Automatické nastavení sací síly

Vysávejte tvrdé podlahy a koberce opravdu důkladně. Inteligentní nastavení síly sání vysavače Jet Bot rozpozná typ povrchu a množství na něm se nacházejícího prachu. Poté automaticky upraví sílu sání a důkladně jej vyčistí. Zvyšuje tak sací intenzitu dle situace, což se hodí například pro hloubkové čištění koberců.

* Funkce Intelligent Power Control dostupná pouze v režimu Smart.

Automatické nastavení sací síly

Efektivní čištění jakéhokoliv typu podlahy

Čistěte koberce a tvrdé podlahy efektivněji a bez zbytečného zamotání. Vysoce účinný kartáč robotického vysavače se vyznačuje jemnými vlákny vyrobenými z měkkých tkaných textilií včetně antistatického stříbrna.Vysoce účinná technologie čištění rotačního kartáče zabraňuje namotávání vlasů kolem kartáče a ta zůstává dlouhodobě čistá.

Efektivní čištění jakéhokoliv typu podlahy

Vyberte si místnosti a nastavte zakázané zóny

Maximalizujte efektivitu a ušetřete čas výběrem konkrétních oblastí určených k úklidu pomocí řešení Select & Go. Jet Bot rozpozná místnosti a dokáže je selektivně jednotlivě čistit, čímž zabezpečí, že vaše domácnost bude uklizena rychle a efektivně.

Vyhýbejte se hodnotnému nábytku, určitým místnostem nebo jiným oblastem, které si vyberete. Pomocí aplikace SmartThings* můžete vytvářet „no-go zóny“ či virtuální stěny výběrem umístění na mapě vašeho domova. Ty brání robotickému vysavači jít do vyznačených oblastí, aniž byste museli vytvářet fyzické bariéry.

*K dispozici na zařízeních Android a iOS. Vyžaduje Wi-Fi připojení a účet Samsung.

Vyberte si místnosti a nastavte zakázané zóny

Snadné ovládání na dálku pomocí smartphonu

Ovládejte a sledujte svého Jet Bota kdykoliv a kdekoliv pomocí inovovaného ovládání Wi-Fi. S aplikací SmartThings* můžete na dálku naplánovat čištění vybraných místností či nastavit virtuální no-go zóny. Pomocí Jet Live lze rovněž v reálném čase sledovat stav čistění a zjistit, kde právě úklid probíhá.

*K dispozici na zařízeních Android a iOS. Vyžaduje Wi-Fi připojení a účet Samsung.

Snadné ovládání na dálku pomocí smartphonu

Zkontrolujte na dálku svou domácnost a mazlíčky

Zjistěte, co se děje ve vaší domácnosti, když jste zrovna pryč. Přední kamera vysavače Jet Bot vám umožní streamovat video v reálném čase prostřednictvím aplikace SmartThings*. V režimu patrol tak budete moci snadno a v kteroukoliv denní dobu zkontrolovat, v jakém stavu se váš domov nachází. Podporuje technologie E2EE**, takže video je bezpečně zašifrováno a může jej zobrazit pouze povolaná osoba.

* Dostupné na zařízeních s OS Android a iOS. Vyžadováno Wi-Fi připojení a účet Samsung.** Šifrování typu End to End Encryption.

Zkontrolujte na dálku svou domácnost a mazlíčky

Sledování stavu úklidu v reálném čase

Zjistěte, jak je na tom Jet Bot s úklidem v reálném čase pomocí aplikace SmartThings*. S funkcí Live Cleaning Report můžete odkudkoliv rychle zjistit, kde se vysavač zrovna nachází. Uvidíte, v jakých pokojích je s prací hotov a rovněž pozastavit nebo zrušit probíhající úklid. Také se lze podívat na historii úklidu.

* Dostupné na zařízeních s OS Android a iOS. Vyžadováno Wi-Fi připojení k internetu a účet Samsung.

Sledování stavu úklidu v reálném čase

Srovnání v řadě Samsung

Navigace
 • Navigace
 • Možnost mopování
 • Výška vysavače
 • Max. příkon
 • Typ baterie
 • Doba provozu
 • Wi-Fi
 • Funkce dálkového ovladače
 • Funkce virtuální zdi
 • Samočistící kartáč
 • Samovyprazdňovací stanice
 • Samsung VR10M701CUW/GE Samsung VR10M701CUW/GE

  • Navigace kamerová
  • Možnost mopování
  • Výška vysavače 9,7 cm
  • Max. příkon 80 W
  • Typ baterie Li-Ion
  • Doba provozu 30/60 min.
  • Wi-Fi
  • Funkce dálkového ovladače
  • Funkce virtuální zdi
  • Samočistící kartáč
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Samsung VR10R7220W1/GE Samsung VR10R7220W1/GE

  • Navigace kamerová
  • Možnost mopování
  • Výška vysavače 9,7 cm
  • Max. příkon 80 W
  • Typ baterie Li-Ion
  • Doba provozu 60/75/90 min
  • Wi-Fi
  • Funkce dálkového ovladače
  • Funkce virtuální zdi
  • Samočistící kartáč
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Samsung VR05R5050WK Samsung VR05R5050WK

  • Navigace gyroskopická
  • Možnost mopování
  • Výška vysavače 8,5 cm
  • Max. příkon 55 W
  • Typ baterie Li-Ion
  • Doba provozu 60/80/150 min.
  • Wi-Fi
  • Funkce dálkového ovladače
  • Funkce virtuální zdi
  • Samočistící kartáč
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Samsung Jet Bot VR30T80313W/GE Samsung Jet Bot VR30T80313W/GE

  • Navigace laserová
  • Možnost mopování
  • Výška vysavače 9,98 cm
  • Max. příkon 60 W
  • Typ baterie Li-Ion
  • Doba provozu 90/60 min.
  • Wi-Fi
  • Funkce dálkového ovladače
  • Funkce virtuální zdi
  • Samočistící kartáč
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE

  • Navigace laserová
  • Možnost mopování
  • Výška vysavače 9,98 cm
  • Max. příkon 60 W
  • Typ baterie Li-Ion
  • Doba provozu 90/60 min.
  • Wi-Fi
  • Funkce dálkového ovladače
  • Funkce virtuální zdi
  • Samočistící kartáč
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

  • Navigace kamerová + laserová
  • Možnost mopování
  • Výška vysavače 13,65 cm
  • Max. příkon 170 W
  • Typ baterie Li-Ion
  • Doba provozu 90/60 min.
  • Wi-Fi
  • Funkce dálkového ovladače
  • Funkce virtuální zdi
  • Samočistící kartáč
  • Samovyprazdňovací stanice

Videa

 • Videopředstavení Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Technická specifikace

 • Model: Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE
 • Barva: bílá
 • Navigace: laserová + kamera (3D sensor + LiDAR sensor)
 • Procesor: CPU - Čtyřjádrový R18, Intel Movidius Myriad X
 • Max. příkon: 170 W
 • Rozměry: 30,5 x 13,65 x 32 cm / se stanicí - 30,5 x 52,5 x 45 cm
 • Hmotnost: 4,4 kg / se stanicí 9,5 kg
 • Baterie: Li-Ion 21,6 V
 • Doba provozu: 90/60 min.
 • Hlučnost: 74 dB
 • Samovyprazdňovací stanice: ano
 • Filtrace: omyvatelný filtr, fine dust filter
 • Podporované typy povrchů: tvrdé povrchy (plovoucí podlaha, dlažba, linoleum) a koberce
 • Načasování úklidu: ano
 • Detekce koberců: ano
 • Object Recognition: ano
 • Patrol Mode: ano
 • Home Monitoring: ano
 • Podpora hlasových asistentů: Bixby, Alexa, Google Assistant
 • Objem sáčku / odpadní nádobky: 2,5 l / 0,2 l
 • Ovládání přes telefon: ano
 • Název aplikace: SmartThings - Android / iOS

Obsah Balení

Vaše dotazy

Vložit dotaz

 • milan 6. 1. 2022

  Rad bych koupil nejlepší vysavač / prosim matte ještě přístroj na vytírání /voda/
  Dekuji za info

  • Lukáš Specialista 7. 1. 2022

   Dobrý den, na mopování má Samsung samostatný model VR20T6001MW/GE

Recenze produktu

0%

0%

0 hodnocení

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % lidí produkt doporučuje

Přidat vlastní recenzi

Přidejte vlastní recenzi

Zavřít

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Celkové hodnocení Počet hodnocení 100%: 74

Příslušenství

Produkt byl přidán do košíku

Zavřít

Do košíku

Doprava ZDARMA!

Produkt přidán k porovnání

Zavřít

Porovnat vše