Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser 3Doid Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Prodej ukončen

sleva2 240 Kč

Robotický vysavač a mop 2v1 Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

82% 12 Recenzí 77% doporučuje

Kód zboží: 103664

Příslušenství

Alternativní produkty

  • Symbo LASERBOT 650 WiFi Symbo LASERBOT 650 WiFi

   • Robotický vysavač s mopem - Mluví česky, Laserová navigace, Infračervené senzory, Sací výkon 1500 Pa, Pro všechny typy trvdých podlah, Vysoký sací výkon, Aktivní systém mapování prostoru, Doba provozu až 120 minut, BLCD motor s dlouhou životností, Vysokapacitní Li-Ion baterie, Překoná práh o výšce 1,5 cm

   32%sleva MLUVÍ ČESKY

   S kódem "ONA3"
   6 789 Kč

   6 999 Kč

   9 999 Kč Doporučená cena dodavatelem.
   Nejnižší cena za posledních 30 dní: 6 999 Kč

   Skladem Odešleme v pátek

   Počet hvězdiček: 4.6 184 recenzí

  • Symbo xBot 5 + mop (2v1) Symbo xBot 5
   + mop (2v1)

   • Robotický vysavač s mopem - Smart GYRO navigace, 6 čistících režimů, Vhodný pro úklid zvířecích chlupů, Doba provozu až 100 minut na jedno nabití, Výška pouhých 7,9 cm, Dvouúrovňová filtrace: primární filtr a HEPA design filtr, Vysokapacitní Li-Ion baterie, Stírání vodou, elektronicky řízená vodní pumpa

   24%sleva

   S kódem "ONA3"
   5 722 Kč

   5 899 Kč

   7 499 Kč Doporučená cena dodavatelem.
   Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 899 Kč

   Na dotaz

   Počet hvězdiček: 4.6 133 recenzí

  • Symbo xBot 5 PRO WiFi + mop (2v1) Symbo xBot 5 PRO WiFi
   + mop (2v1)

   • Robotický vysavač s mopem - Gyroskopická navigace, 6 čistících režimů, Pro různé typy tvrdých podlah a nízké koberce, Vysoký sací výkon, Výška pouhých 7,9 cm, Hraniční páska pro vymezení prostorů, Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace, Elektronicky řízená vodní pumpa

   15%sleva

   S kódem "ONA3"
   6 789 Kč

   6 999 Kč

   7 999 Kč Doporučená cena dodavatelem.
   Nejnižší cena za posledních 30 dní: 6 999 Kč

   Na dotaz

   Počet hvězdiček: 4.7 290 recenzí

Popis produktu

 • Vysává i mopuje
 • Extrémní výdrž – až 250 minut
 • Laserová navigace - LaserTec 2.0
 • Ovládání mobilem – přes aplikaci Concept Home
 • BLDC motor se sacím výkonem 3300 Pa
 • 3 režimy úklidu
 • Trojnásobná filtrace s HEPA filtrem 13
 • Funkce proti nárazu i proti pádu
 • Automatické dobíjení
 • Plánování úklidu

Představení robotického vysavače Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Robotický vysavač s funkcí mopování. Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser můžete ovládat pomocí aplikace Concept Home ve vašem mobilním telefonu, nebo pomocí dálkového ovladače. Zvolte si jeden z 3 režimů úklidu, naplánujte odložený start, sledujte proces úklidu, nastavte zakázané zóny a spoustu dalších věcí.

Dokonalá orientace

Robotický vysavač VR3120 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostorunepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Dokonalá orientace

Zbaví vás virů a bakterií

Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? VR3120 je další z řady pomocníků, kteří vám pomohou s bojem proti virům a bakteriím. Jednoduše přidejte do zásobníku na vodu vhodný desinfekční prostředek a vypusťte robota vytírat. Vaše podlahy budou dokonale čisté a desinfikované.

Zbaví vás virů a bakterií

Vysává a vytírá

Robot je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li druhý zásobník 2 v 1, můžete vysávat i vytírat najednou. Kombinuje totiž klasickou nádobu na prach s elektronicky řízeným zásobníkem na vodu, takže v rekordním čase docílíte dvou úklidů najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, standardní nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce. 

Vysává a vytírá

Výkonný motor a vysoká sací síla

Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 3300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Sací výkon lze nastavit také manuálně podle potřeby a míry znečištění.

Výkonný motor a vysoká sací síla

Baterie LG BYD

Vysavač je napájen velmi kvalitní vysokokapacitní 5200 mAh baterií LG BYD, díky které zvládne na jedno nabití uklízet až 250 minut. Tyto baterie vynikají dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklem. Vzhledem ke svým výborným vlastnostem se využívají např. v automobilovém průmyslu nebo v bateriových uložištích fotovoltaických systémů. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice.

Baterie LG BYD

Přizpůsobí se vaší domácnosti

Robotický vysavač VR3120 je vybaven třemi hlavními kartáči (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvěma bočními kartáčky. Hlavní kartáče lze měnit v závislosti na vysávaném povrchu, boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech. VR3120 je chytře vymyšlený robot, který se přizpůsobí celé vaší domácnosti.

Přizpůsobí se vaší domácnosti

Carpet kartáč

Jedná se o spirálovitý kartáč, který je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců.

Carpet kartáč

HardFloor kartáč

Tento kartáč je ideální především pro tvrdé podlahy. Díky měkkému povrchu se speciálními vlákny dokáže zachytit až 3x více nečistot včetně miniaturních částic. S tímto kartáčem dosáhnete efektivního a zároveň šetrného úklidu bez poškrábaných podlah.

HardFloor kartáč

Pet kartáč

Tento spirálovitý kartáč osazený gumovými lamelami uvítají především domácnosti s chlupatými mazlíčky. Dokáže zachytit i ten nejjemnější prach, zvířecí srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání.

Pet kartáč

CARPET turbo

Funkci Carpet turbo můžete využít, pokud máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč. Aktivuje se v okamžiku, když vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum pro zajištění opravdu efektivního úklidu. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu.

CARPET turbo

TOF senzor – dokonalá orientace

Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí. Současně chrání vysavač i nábytek před poškozením, protože během práce si robot udržuje mírný odstup od veškerých překážek, takže nedochází k nárazům. Tento senzor zároveň slouží k detekci skla a černých stěn, takže si robot poradí s úklidem i podél těchto ploch.

TOF senzor – dokonalá orientace

Ovládání

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Robot, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a zároveň v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. A pokud nejste fanoušci aplikací nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

Ovládání

ROOMPLAN

Chytrá funkce ROOMPLAN naplánuje váš úklid do posledního detailu. Pomocí aplikace můžete pro každou místnost nebo vyznačenou zónu nastavit přesný časový plán úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu. O víc už se starat nemusíte. Robot se v nastavený čas automaticky spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice.

ROOMPLAN

Total Surface

Díky funkci automatického pokračování v úklidu Total Surface nemusíte mít strach, že si vysavač neporadí s úklidem větších ploch. Pokud se během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, kde vyčká do plného nabití. Poté se automaticky vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde přestal.

Total Surface

Kompletní automatický úklid

Tento režim slouží pro úklid celé domácnosti. Robot prohledá a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a poté v liniích uklidí zbylé prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Kompletní automatický úklid

Zónový úklid

Hlavní předností zónového režimu je, že robot nebude uklízet v celé domácnosti, ale jenom tam, kde opravdu potřebujete. Pomocí aplikace můžete definovat a pojmenovat až 15 zón včetně zakázaných oblastí. Ve zvolené zóně robot uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu, tzn. že vysaje podél stěn a následně v liniích uklidí zbylé prostory. Velkou výhodou zónového režimu je možnost vyznačení zakázaných zón, kde robot uklízet nebude. Oceníte to např. během vytírání, kdy nechcete, aby vám robot najížděl na koberce. Chcete-li zvýšit efektivitu úklidu, můžete využít přídavné funkce: DOUBLE, kdy robot po dokončení běžného úklidu zopakuje úklid v liniích napříč své prvotní dráhy a TURBO, která zvýší sací výkon na nejvyšší stupeň.

Zónový úklid

Lokální úklid

Lokální režim slouží pro úklid menších ploch. Spustit ho můžete přímo na těle vysavače, kdy robot na střední sací výkon provede dvojí úklid v oblasti 2 x 2 m se středem ve své startovací poloze. Pro dosažení pečlivějšího úklidu můžete pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejede na určené místo, které určí jako střed, a provede dvojí úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Lokální úklid

Tichý režim

Nechcete-li, aby vás robot rušil při sledování vašeho oblíbeného pořadu, aktivujte tichý režim, který vypne všechna hlasová oznámení. Během aktivovaného tichého režimu nebude robot provádět naplánovaný úklid.

Tichý režim

TripleAirClean

Robotický vysavač VR3120 je vybaven pokročilým filtračním systémem TripleAirClean. Jedná se o třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic a jiných škodlivin, včetně bakterií a virů. Dosáhnete tak maximálně čistého prostředí, které ocení především alergici a rodiny s malými dětmi.

TripleAirClean

Technická specifikace

 • Model: Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser
 • Barva: bílá/stříbrná
 • Baterie: Li-ion 5200 mAh
 • Hlučnost: 60 - 70 dB
 • Výška: 10 cm
 • Průměr vysavače: 35 cm
 • Doba provozu: až do 240 min.
 • Doba nabíjení: 4 - 5 hodin
 • Sací síla: 3300 Pa
 • Možnost mopování: ano
 • Zásobník na vodu: ano
 • Objem zásobníku na nečistoty: 600 ml
 • Objem 2v1 zásobníkuna prach 350 ml, na vodu 300 ml
 • Filtrace: trojnásobná filtrace s HEPA filtrem
 • Podporované typy povrchů: tvrdé povrchy (plovoucí podlaha, dlažba, linoleum), nízké koberce
 • Dálkové ovládání: ano
 • Napájení dálkového ovládání: 2x 1,5 V baterie typu AAA (nejsou součástí balení)
 • Načasování úklidu: ano
 • Funkce virtuální zdi: ano
 • Wi-Fi: ano
 • Ovládání přes telefon: ano
 • Název aplikace: Concept Home - Android / iOS

Vaše dotazy

Vložit dotaz

 • Tomas 19. 3. 2023

  Baterie

  dobry den , VR3120 do minuty padnu percenta zo 100 na 70 percent a potom sa vypne , přepokládám ze bateria , mohli by ste mi odporučit kde kupit nahradnu beteriu, na internetu neviem dohledat, Dekuji

  • Lukáš Specialista 20. 3. 2023

   Dobrý den, doporučíme baterii poptat přímo u Conceptu. 

 • Lucie 3. 3. 2023

  Nabíjecí stanice

  Dobry den,
  vysavač concept VR3120 nenalezne nabíjecí stanici, ale pokouší se na ni najiždět. Pote jede uplne mimo nabijeci stanici a hlasi, ze nabijeni je zahajeno, jak problem resit? Dekuji

  • Lukáš Specialista 3. 3. 2023

   Dobrý den, doporučíme očistit nabíjecí kontakty robota a pokud by nepomohlo, tak by bylo třeba řešit jeho reklamací. 

 • Martin 2. 12. 2022

  Problém s motorem ventilátoru

  Dobrý den po zakoupení vysavače CONCEPT VR3205 3v1 PERFECT CLEAN hned první úklid robot nezvládl dokončit
  V půlce se vysavač zastavil a začal hlásit problém s motorem ventilátoru dále nefunguje zapne se na 20 sekund a začne blikat červeně.Hezky výkon vysavače za 12 tisíc ze ani jednou nevyluxuje a už nefunguje má s tím někdo zkušenost ?

  • Martina Specialista 2. 12. 2022

   Dobrý den, i když je robot vybaven laserovou navigací, vždy záleží na rozložení prostor. Pokud je prostor více členitý nebo hůře přístupný, může s tím mít robot problém. Měl by ovšem dané místnosti dle potřeby rozdělit a postupně vysát. V případě přetrvávajících potíží bychom doporučili reklamaci.

 • Míša 20. 10. 2022

  Concept vr 3120

  Dobrý den,je možné změnit pomocí ovladače řeč na češtinu? Bohužel mluví anglicky.

  • Lukáš Specialista 20. 10. 2022

   Dobrý den,pro aktivování Českého jazyka je třeba vysavač propojit za pomocí mobilní aplikace k Vaší wifi síti. Nastavení takto provedete a po té již není potřeba aplikaci nadále využívat. Pouze za pomocí dálkového ovládání toto nastavit nelze.
    

 • Lenka 16. 4. 2022

  Robot nevysává

  Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat. Vysavač typu VR3120 mám ještě v záruce, přestal mi vysávat (nejde sací výkon), vysavač se rozjede, pochvili zastaví, začne blikat červeně a řekne, že je problém s ventilátorem motoru. V aplikaci na mobilu mi v detekci závad píše, že je vše ok. Nevím, zda to může být výrobní chyba? Zásobník po každém vysátí důkladně čistím. Zda popř.nevite kolik by stála oprava, aby mě to nevyšlo jako nový (jeho cena byla 13tis)Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den Brožová

  • Yvet 15. 11. 2022

   Dobrý den, vysavač mi hlásí stejný problém. Můžu se zeptat jaké u vás bylo řešení? Děkuji za odpověď

   • Luboš 23. 1. 2024

    I já msm to samé

  • Martina Specialista 19. 4. 2022

   Dobrý den, pokud je robot stále v záruce, doporučili bychom reklamaci, kde bude provedena techniky diagnostika a kontrola a robot bude v případě nutnosti opraven.

 • Miroslav Hudák 29. 9. 2021

  Vysávač nejde spustiť

  Dobrý deň, vysávač pri spustení nereaguje.Pri pohýbaní v dokovacej stanici hlási 1. načítavanie systému, 2. inicializujem, 3. nabíjam sa. Po týchto hláseniach vôbec nereaguje.

  • Lukáš Specialista 29. 9. 2021

   Dobrý den, pokud se robot ani po delší době v nabíjecí stanici nedaří spustit, tak bude třeba řešit reklamací robota. V případě, že byl robot zakoupen v našem obchodě, tak prosím postupujte dle informací zde. V opačném případě bude třeba obrátit se na svého prodejce. 

 • Radka Matyaskova 4. 8. 2021

  Robotický vysavač Concept VR3120

  Dobrý den, při kompletním úklidu už se mi asi 3x stalo, že vysavač uklidil asi půlku bytu a řekl, že je úklid hotov, ale nebyl a přitom měl všude dveře otevřené a žádná překážka. Doteď se mi to nestalo. Vysavač mám 7 měsíců. Děkuji Matyaskova Radka

  • Lukáš Specialista 4. 8. 2021

   Dobrý den, těžko takto říci co by mohlo chybu způsobovat nekompletní úklid. Jedině vyzkoušet robot resetovat a nechat jej zmapovat komplet celý byt. Pokud by nepomohlo tak řešit reklamací robota. 

 • Tomáš 23. 5. 2021

  Problém při mopovani

  Dobrý den, potřeboval bych poradit s robotickým vysavačem concept vr3120 s funkcí mopovani. Po výměně zásobníku za zásobník na vodu a naplnění jej vodou z něj při mopovani neteče vůbec žádná voda i přes nastavení v aplikaci na vysoké dávkování vody. Co může být špatně? Díky

  • Martina Specialista 24. 5. 2021

   Dobrý den, pokud v nádobce zůstává veškerá voda a mop je suchý, bude se pravděpodobně jednat o nějaký mechanický problém a v tomto případě bychom doporučili robota reklamovat

   • Jiřina 11. 6. 2022

    Dobrý den, má stejný problém. Vysavač mám nový a poprvé jsem zkoušela mopovat. Nádržka plná a mop suchý. Nastavení na nejvyšší dávkování. Pročítala jsem manuál jestli se tam něco nemisí třeba udělat a nic jsem nevyčetla. Vysavač má druhý, ten první jsem také reklamovala (jiná značka) a tento se mi nechce znovu reklamovat. Poradíte? Děkuji

    • Lukáš Specialista 13. 6. 2022

     Dobrý den, je nám líto, ale bohužel v případě, že nedochází k dávkování vody, tak bude třeba řešit reklamací. 

Recenze produktu

82%

82%

13 hodnocení

 • 7× 100%
 • 3× 80%
 • 2× 60%
 • 0× 40%
 • 1× 20%

83 % lidí produkt doporučuje

Přidat vlastní recenzi

Přidejte vlastní recenzi

Zavřít

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Celkové hodnocení Počet hodnocení 100%: 74

 • Dana

  15. 12. 2022

  60% 60%

  Mám ho necelé dva roky, po prvním roce jsem si nemohla na nic stěžovat uklízel bez chybičky dokázal překonat i centimetrové přechodové lišty. Naprostá spokojenost. Po roce začal však zlobit, mazal mapu úklidu, jeden čas cca 3 měsíce vůbec neuklízel , vyjel ze stanice a hned se do ní vracel s tím že se jde nabít i když baterie měla 100%. Rezignovala jsem, s tím že vyzkouším něco jiného. Pak se najednou nějak oklepal a začal fungovat, nevím jestli nebyl nahrán nový software. Ale pak začala zlobit asi baterka, nemá už výdrž, vysavač nepřejede ani půl cm vysokou přechodovou lištu. V půlce úklidu zůstane stát a úplně se vypne.

  • Krátká výdrž baterií po roce
 • Passcall
  Ověřený
  zákazník

  31. 10. 2022

  100% 100%

  Tento typ jsem koupil na doporučení a zcela vyhovuje mým požadavkům. Výborná orientace v úklidových a zakázaných zónách, dostatečný sací výkon a kvalitní mopování.

  • Dostatečný sací výkon
  • Dostatečně velká výdrž baterie
  • Přijatelná hlučnost
  • Dobrá orientace v prostoru k uklízení
  • Kvalitní mopování
  • Aplikace v českém jazyce
 • Vasek
  Ověřený
  zákazník

  26. 10. 2022

  100% 100%

  Zatím ho používám dva týdny, z úklidem jsem spokojený, na tvrdé podlahy je super, vytirani není dokonale ale s tím se musí počítat. Aplikace mě vyhovuje, jsem spokojený.

  • Dobrá orientace Šikovná aplikace Rychlost úklidu Čeština
  • Do nábytku nenaráži Baterie má dobrou výdrž
  • Nic
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  24. 9. 2022

  100% 100%

  • Velmi snadná aplikace pro ovládání přes WiFi, opravdu skvěle uklízí, na nízký výkon extrémně tichý, výborná baterie a dlouhá výdrž.
  • Doporučuji!!!
  • Naprosto stupidní dálkové ovládání, instalace aplikace a ovládání přes WiFi je naopak skvělé.
 • Eva

  20. 6. 2022

  60% 60%

  Je to můj první robotický vysavač a dnes bych volila raději dražší značku a model s automatickým vysypáváním. Fakt mě nebaví denně vysypávat prach (je ho hodně) a po každém použití vylévat nádobu s vodou (musí se při nabíjení tato nádoba odstranit). Také bych volila model, který si sám přizvedne mop při najetí na koberec. Tento model to neumí, takže buď musíte koberce před každým použitím s mopem srolovat, nebo se Vám na koberci bude hadr rolovat pryč. Vzhledem k tomu, že preferuji funkci i s vytíráním, je to otrava. Oceňuji aplikaci v mobilu, přes počáteční potíže s instalací robota k wi-fi se podařilo vše zprovoznit, a aplikace funguje dobře. Celkově je to dobrý pomocník a stojí za ty peníze. Avšak já už pokukuji po modelu, který opravdu vytře - tzn. má vybrační vytírání, které je mnohem účinější. Tento model ho nemá a asi 150 ml nádržku s vodou spotřebuje tak z poloviny na dům 190 m2, tak asi představíte s jakou kvalitou. Kdybych Vám dala půl skleničky vody a řekla Vám ať vytřete dům 190 m2. To co mi tady u tohoto robota chybí, nejspíše nejlépe nabízí značka Roborock, kterou však nemám vyzkoušenou.

  • dobře se orientuje
  • krásně povysává hladkou podlahu i koberec
  • výdrž baterie je dostačující i na velký dům
  • orientace v prostoru (objede místnost a pak pruhy projede místnost)
  • dobře objíždí i nábytek, vleze se všude
  • rozezná koberec a zvýší výkon a dobře jej vysaje
  • při vysávání tvrdých podlah na nejnižší výkon je funkční a hlavně celkem tichý - důležité!
  • neustále namotávání vlasů s nutností neustále čistit (problém všech kartáčů se štětinami)
  • vytírání je spíše na ozdobu (podlaha je vlhká asi z 30% při maximálním nastavení vody)
  • nenadvzedává vytírací část při najetí na koberec
 • Pavel
  Ověřený
  zákazník

  17. 5. 2022

  100% 100%

  zatim ho mam jen kratce ale jsem velice spokojen trochu sem bojoval se sparovanim s telefonem ale jinak pohoda

  • vytirani
  • nic
 • Eva
  Ověřený
  zákazník

  1. 6. 2021

  100% 100%

  Velká spokojenost, měli jsme už dříve Roombu, nedá se srovnat, je to obrovský pokrok.
  Vše česky, uklízí systematicky . Vysává velmi dobře, vytíraní zatím nevím

  • Aplikace v češtině
  • Vše přehledné, srozumitelné
  • Kvalita a rychlost úklidu
  • Vyměnitelné kartáče navíc
  • Nic
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  9. 4. 2021

  80% 80%

  V naší zvířecí domácnosti (2 kočky a pes) je robot v provozu téměř každý den. Po týdnu používání spokojenost. Velká výhoda je komunikace a aplikace v českém jazyce. Oproti 6leté iRommbě, je to obrovský rozdíl. Laserová navigace je geniální.
  Oproti konkurenci možná trochu hlučnější, ale to se u nás ztratí. Vytírání sice nenahradí mop, ten určitě nevyhazujte, ale setřít běžné nečistoty umí.

  • komunikace a aplikace v českém jazyce
  • laserová navigace
  • výdrž baterie
  • hlučnější
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  5. 1. 2021

  80% 80%

  Náš první robot. Úklid a zmapování místností na jedničku. Poté stačí místnosti pojmenovat a vytvoří se mapa tzv zónového úklidu.
  Bohužel v našem případě se několikrát stalo, že při označení místností v zónovém úklidu robot zahlásil, že zahajuje zonovy úklid a hned jak vyjel ze základny tak nahlásil, že se nabíjí a vrátil se zpět a nic neuklidnil. Zřejmě vada softwaru robota.
  Jinak spokojenost a při vytírání. Nebýt téhle chyby, tak si jej necháme, ale rozhodli jsme se využít akce 45 dní na vyzkoušení a vrácení.

  • Rychlost
  • Kvalita uklidu
  • Přejede i větší prahy
  • Hlucnost
  • Aplikace a mluvení robota v češtině
  • Jednoduchá obsluha
  • Pěkná bílá barva
  • Při nastavení zónového úklidu a vybrání a označení dané místnosti, kterou má uklidit , tak vyjede ze základny a ohlásí. Zahajuji zónový úklid a poté ohlásí, nabíjím se a vrátí se zpět do nabíjecí stanice. Bohužel kvůli tomuhle problému jsme vysavač byli nuceni vrátit a pořídíte již zmiňovaný Xiaomi.
  • Občas při návratu zapomněl, kde má nabíjecí stanici a jezdil všude jinde než našel stanici a měl problém se do ni trefit
 • Teubelová
  Ověřený
  zákazník

  15. 11. 2020

  80% 80%

  Mám už v řadě 4 robotický vysavač , poslední 2 byly i s mytím. Concept zatím odhaduji za nejlepší značku co jsem měla. Mám ho v provozu teprve 4 dny, ale zatím co pozoruji je opravdu nejlepší.

  • Dokáže přejíždět i přes prahy do 1,5 cm,
  • Po místnostech se pohybuje opravdu logicky. Aplikace v telefonu zatím v pořádku tak jak byla prezentována.
  • Vytírání není jen navlhčeným či suchým hadříkem, pouští si vodu dle potřeby rovnoměrně.
  • Problém byl s zaregistrováním aplikace do telefonu.

zobrazit všechny hodnocení 12

Produkt byl přidán do košíku

Zavřít

Do košíku

Doprava ZDARMA!

Produkt přidán k porovnání

Zavřít

Porovnat vše