Kávovar Krups Essential EA810570 - white - Nové, pouze rozbaleno
Kód zboží: 104768B1
Popis produktu
- Ovládací panel s LED osvětlením
- Použití zrnkové kávy
- Kovový kónický mlýnek
- Plně automatický kávovar
- Parní tryska pro přípravu cappuccina
- Nastavení hrubosti mletí i teploty kávy
- Patentovaný systém topného tělesa Krups
- Automatické čištění
Představení kávovaru Krups Essential EA810570
Skvělé espreso bez námahy
Přesné a jednoduché ovládání
Automatický espresovač vám nabízí plnou kontrolu a snadné, vysoce přesné ovládání s kontrolkami LED.
Kovový kónický mlýnek s mlecími kameny
Parní tryska pro přípravu dokonalého cappuccina
Nastavitelná tryska na kávu
Poznejte kouzlo samočištění
Technická specifikace
- Model: Krups Arabica EA810570
- Typ: automatický
- Barva: bílá
- Kapacita zásobníku na kávová zrnka: 260 g
- Nastavení hrubosti mletí: 3 stupně
- Typ kávomlýnku: kovový konický mlýnek
- Kapacita zásobníku na vodu: 1,7 L
- Kapacita zásobníku na mléko: ne
- Tlak pumpy: 15 bar
- Úroveň výdeje maximum: 105 mm
- Mobilní aplikace: ne
- Příkon: 1450 W