Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Robotický vysavač a mop 2v1 Hobot Legee D8

14 390 Kč
AKČNÍ CENA
Právě dnes!

15 990 Kč s DPH Doporučená cena dodavatelem.
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 15 510 Kč

13 214,9 Kč bez DPH

Skladem +5 ks

Doprava ZDARMA

Odešleme v pondělí

Záruka 24 měsíců

Kód zboží: 106312

Popis produktu

 • Robotický vysavač s mopem
 • Laserová navigace LEGEE SLAM
 • Metoda čištění Tangless Suction 4v1
 • WiFi připojení 2.4G / 5G / Hotspot
 • LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass
 • ECO kompaktor v prachové nádobce
 • Aplikace v českém jazyce
 • Hlasový průvodce v češtině
 • Možnost uložení až 5 map do paměti
 • Rozvržení pokojů na zóny
 • Virtuální bariéry a zakázané oblasti
 • Mapa úklidu v reálném čase
 • Talent Clean 8 režimů úklidu
 • Plánovač úklidu
 • Kontrola dávkování vody „Smart Spray“
 • Chytrý zvedací mop
 • Kmitající mop, 4 trysky
 • Mop s antibakteriální úpravou s ionty stříbra
 • Baterie Li-ion 4900 mAh
 • Nádobka na vodu 320 ml
 • Prachová nádobka 500 ml
 • BLDC sací motor s výkonem 5000 Pa
 • Podporuje Google Assistant, Siri, Alexa
 • Kompatibilní s LEGEE LuLu

Robotický vysavač s mopem Hobot Legee D8

HOBOT LEGEE D8 je robotický vysavač s duálním vysáváním bez namotání nečistot a vestavěným ECO kompaktorem, díky kterému nádobka pojme 5x více nečistot. Plochý kmitající mop s antibakteriální úpravou a 4 trysky s inteligentní kontrolou dávkování vody dokonale vytřou podlahu. Pro přesnou a rychlou orientaci v prostoru LEGEE D8 využívá laserovou navigaci LEGEE® SLAM. Pomocí aplikace v češtině můžete sledovat úklid v reálném čase, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. LEGEE D8 je kompatibilní s mycí stanicí LEGEE LuLu.

ECO kompaktor

Vestavěný ECO kompaktor v prachové nádobce stlačí nasáté nečistoty čímž se 5x zvýší kapacita prachové nádobky. Při automatickém stlačování dochází k očištění cartridge filtru a zajistí se tak výkonné sání po celou dobu úklidu podlah. Díky stlačení nečistot v nádobce dochází při následném vyprazdňování stlačeného odpadu k nižšímu uvolňování částic prachu do místnosti.

ECO kompaktor

Tangless Suction 5000Pa výkonné sání

Výkonné sání Tangless s výkonem 5000Pa vysaje z podlahy 82 % nečistot před hlavním kartáčem jako vlasy, zvířecí chlupy a prach, které zabrání jejich namotaní do hlavního kartáče. Zbývající nečistoty vysaje z podlah hlavní kartáč se zadním nasáváním.

Tangless Suction 5000Pa výkonné sání

Vylepšené vytírání podlah

Při vytírání hladkých podlah LEGEE D8 přitlačuje kmitající mop k podlaze silou 800 g, aby podlahy precizně nejen vysál, ale také vytřel speciálním mopem z jemného mikrovlákna. Mop kmitá rychlostí 1300 kmitů za minutu.

Vylepšené vytírání podlah

Čištění podlah 4v1

Výkonné přední sání robotického vysavače LEGEE D8 vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Speciální hlavní kartáč se zadním nasáváním precizně vysaje nečistoty z hladkých podlah i koberců. 4 speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu a mop setře a vyleští podlahu. Mop se při úklidu koberců automaticky nadzvedne 7 mm nad koberec.

Čištění podlah 4v1

Chytrý zvedací mop

Chytrý zvedací mop se může zvednout až 7 mm nad podlahu. LEGEE D8 tak zvládne najedou vysát a vytřít hladké podlahy a při přejetí na koberec jednoduše nadzvedne mop, zvýší sání a vysaje i koberec. Po návratu na hladkou podlahu se chytrý mop vrátí zpět na podlahu. LEGEE D8 si poradí s různými překážkami v domácnosti a dokáže překonat nerovnosti až 20 mm, přičemž vám umožní rozhodnout se, kdy nerovnosti překonat a kdy ne. Převezměte úplnou kontrolu nad úklidem podlah vaší domácnosti.

Chytrý zvedací mop

Mop s antibakteriální úpravou a ionty stříbra

LEGEE D8 využívá speciální mop kombinovaný z jemného a hrubého mikrovlákna s antibakteriální úpravou a ionty stříbra. Mop tak lépe odolá bakteriím a zápachu.

Mop s antibakteriální úpravou a ionty stříbra

Hloubkové čištění kartáčem Brushroll

Speciální hlavní kartáč Brushroll účinně odstraní nečistoty z hladkých podlah i koberců a výkonné sání umístěné pod kartáčem nasaje vše do prachové nádobky.

Hloubkové čištění kartáčem Brushroll

Design ve tvaru D umožňuje snadný úklid v rozích

Design LEGEE ve tvaru D umožňuje, aby se dobře vešel do rohů. Boční kartáček přesahuje tělo o 4 cm a dosáhne tak do úzkých prostor pod nábytkem a precizně vymete okraje podél stěn. Gumová stěrka odstraní nečistoty z bočního kartáčku a zajistí jejich vysátí do prachové nádobky.

Design ve tvaru D umožňuje snadný úklid v rozích

AI Smart Spray – 4 trysky

Chytrý systém AI Smart Spray umožňuje LEGEE D8 dávkovat čtyřmi tryskami na čištěnou podlahu správné množství vody, jež rozpustí skvrny a nečistoty, a zároveň jí není tolik, aby za robotickým mopem LEGEE zůstaly vodní stopy na podlaze.

AI Smart Spray – 4 trysky

Plochý mop s kmitavým pohybem

LEGEE D8 s jedním velkým kmitajícím mopem vytírá nečistoty postupně od přední části mopu, a proto je podlaha po úklidu LEGEE bez stop a skvrn. U jiných robotů s otáčejícími se kulatými utěrkami dochází k zanechání stop na podlaze v prostoru mezi rotujícími mopy po krátké době úklidu.

Plochý mop s kmitavým pohybem

LEGEE aplikace

LEGEE D8 můžete komfortně ovládat pomocí aplikace v českém jazyce, sledovat úklid v reálném čase, plánovat úklid, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a zakázané oblasti. Můžete editovat inteligentní rozvržení pokojů a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. Umožňuje aktualizaci firmware LEGEE pomocí technologie OTA. Aplikace je k dispozici pro iOS a Android zdarma.

LEGEE aplikace

Talent Clean

Pro dosažení ještě lepších výsledků při úklidu různých typů podlah je v aplikaci možnost vybrat některý ze sedmi přednastavených úklidových módů a jednoho individuálního nastavení.

 • Standard Mód
 • Power Suction Mód
 • Deep Cleaning Mód
 • Stain Mód
 • Eco Mód
 • Tangless Mód
 • Dry Sweep Mód
 • Customized Mód

Talent Clean

Standard Mód

Nevíte, který režim vybrat? Standard mód je vhodný pro běžný úklid jakýchkoliv podlah.

Standard Mód

Power Suction Mód

Mód Power Suction využívá maximální sací výkon v kombinaci s vyšší rychlostí hlavního kartáče. Díky tomu LEGEE odstraní malé i velké nečistoty.

Power Suction Mód

Deep Cleaning Mód

Je čas dát vaší podlaze a kobercům hloubkové vyčištění. Hlavní kartáč se otáčí vysokou rychlostí a odstraní i zašlapaný prach a nečistoty z koberců nebo dlažby.

Deep Cleaning Mód

Stain Mód

Exkluzivní patent HOBOT. Režim na odolné, staré skvrny. LEGEE rozdělí plochu na části 1,5 m × 1,5 m a postříká velkým množstvím vody, aby se skvrny rozpustily. Poté provede druhý úklid, aby vytíral a absorboval rozpuštěné skvrny.

Stain Mód

Eco Mód

Mód ECO zajistí každodenní běžný úklid podlah sníženým sacím výkonem a nižší rychlostí hlavního kartáče, díky čemuž šetří energii a zároveň je úklid tišší.

Eco Mód

Tangless Mód

Když je na podlaze hodně vlasů nebo v období línání vašich chlupatých mazlíčků, LEGEE vše vysaje výkonným předním nasáváním a zabrání namotání nečistot do hlavního kartáče.

Tangless Mód

Dry Sweep Mód

Mód Dry Sweep se bude hodit, pokud máte podlahy z tvrdého dřeva, které jsou citlivé na vlhkost. Dávkování vody je deaktivováno, mop se zvedne nad podlahu a sací výkon se zvýší souběžně se zpomalením pohybu LEGEE po podlaze. Podlaha je dokonale vysátá a vyčištěná.

Dry Sweep Mód

Customized Mód

Ať už máte jiné preference nebo jste prostě zvědaví, popusťte uzdu své kreativitě a přizpůsobte režim úklidu vašim potřebám. Prozkoumejte všechny možné kombinace a vytvořte si svůj vlastní režim úklidu podlah.

Customized Mód

Rychlé mapování na první pohled

LEGEE krátce navštíví všechny místnosti ve vašem domě a nakreslí mapu. LEGEE D8 využívá přesnou lokalizaci a mapování pomocí laseru. Pokročilá navigace LEGEE SLAM kombinuje pět vyspělých technologií a měří, vyhodnocuje a optimalizuje cestu úklidu pomocí LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Úklid probíhá systematicky a maximálně efektivně bez zbytečného zdržování. Navíc je vybaven systémem FDS (Fixed Distance Sensors) pro detekci malých překážek před nebo podél zdí a senzory proti pádu ze schodů v přední a zadní části robota.

Rychlé mapování na první pohled

Uložení 5 map

Robotický vysavač LEGEE D8 si může zapamatovat až 5 map úklidu a mapy jsou uloženy do paměti. Uložené mapy použijete, pokud robot LEGEE D8 uklízí jiné patro v domě. LEGEE D8 si kompletně namapuje váš domov a automaticky rozvrhne jednotlivé místnosti, které poté můžete v mapě upravit, rozdělit, sjednotit, pojmenovat a nastavit pro ně různé režimy úklidu.

Uložení 5 map

Úklid určeného prostoru

Pomocí aplikace můžete určit jakékoli místo na mapě, které je aktuálně více znečištěné. LEGEE uklidí právě toto určené místo a není nutné uklízet celou místnost.

 

Úklid určeného prostoru

Zakázané oblasti a virtuální bariéry

Definujte a kontrolujte zakázané oblasti na mapě a LEGEE D8 takto vyznačená místa nebude uklízet.

Zakázané oblasti a virtuální bariéry

Nastavení překonání překážek

Jednoduše zapněte nebo vypněte nastavení překonání překážek/nerovností na podlaze.

Nastavení překonání překážek

Záclonová zóna

Nastavte záclonovou zónu tak, aby LEGEE nevynechal žádný kout pod závěsy, záclonami či přehozem pohovky.

 

Záclonová zóna

Chytré dobíjení a dokončení úklidu

Když je baterie téměř vybitá, LEGEE se automaticky vrátí do nabíjecí základny, odhadne požadovanou kapacitu baterie pro zbývající oblast úklidu a po dostatečném nabití baterie dokončí úklid.

Chytré dobíjení a dokončení úklidu

Dětská pojistka

Máte doma zvídavé dítko nebo domácího mazlíčka? Žádný problém, ovládací tlačítko na LEGEE bude dočasně deaktivované, pokud v aplikaci zapnete dětskou pojistku.

 

Dětská pojistka

Ovládání hlasem a kreativní hlas

Prostřednictvím hlasových asistentů Google Assistant, Siri nebo Amazon Alexa můžete ovládat LEGEE, který za vás bude uklízet podlahy. Kdykoliv a odkudkoliv budete chtít … aniž byste hnuli prstem!

Hrajte si s kreativitou a přizpůsobte si LEGEE D8 nahrazením výchozích hlasových pokynů hlasem a výrazem, který se vám líbí. LEGEE D8 tak okamžitě splyne s vaším životem a domácností a přinese více zábavy a interakcí mezi členy rodiny.

Ovládání hlasem a kreativní hlas

Plánovač úklidu

V plánovači úklidu můžete naplánovat úklid na každý den v týdnu nebo pouze některé dny a LEGEE D8 vyjede v naplánovaný čas a uklidí jedním z vybraných Talentových režimů.

Plánovač úklidu

Easy Link – snadné připojení

LEGEE může ukládat a automaticky přepínat mezi 3 uloženými sadami WiFi sítí, k dispozici je také šířka pásma 5 GHz a 2,4 GHz pro efektivnější a stabilnější připojení! Pokud není k dispozici Wi-Fi, použijte k připojení Hotspot. LEGEE můžete snadno připojit ke svému smartphone přes Hotspot.

Easy Link – snadné připojení

Technická specifikace

 • Model: Hobot Legee D8
 • Barva: bílá
 • Rozměry: 340 x 339 x 97,5 mm
 • Váha: 3,2 kg
 • Hlučnost: 63 dB
 • Navigace: LEGEE SLAM LiDAR
 • Senzory: LiDAR (LDS), Encoder, Gyro, E-compas, IR
 • Čistící systém: Tangless Suctin 4v1
 • Sací výkon: 5000Pa
 • Sací motor: Nidec Brushless DC Motor
 • AI Smart Spray: 4 x tryska
 • Rychlost kmitání mopu: Max.1300 krát/min.
 • Přítlak mopů: 800 g
 • Dětská pojistka: ano
 • Senzory proti pádu: 2x přední / 2x zadní
 • Objem prachové nádobky: 500 ml
 • Objem zásobníku na vodu: 320 ml
 • Baterie: Li-ion 4900 mAh
 • Filtr: Síťovaný, HEPA filtr
 • Wifi připojení: 2.4G / 5G / Hotspot
 • Aplikace: Android / iOS Multijazyčná
 • Režimy úklidu: 8 Talentových úklidů
 • Mapa v reálném čase: Ano
 • Inteligentní rozvržení pokojů: Ano
 • Virtuální bariéry / zakázané oblasti / záclonová zóna: Ano
 • Úklid koberců: ano, do výšky vlasu 2 cm
 • Není určen na úklid plyše a koberců z umělé trávy
 • Podporuje: Google Assistant / Siri / Amazon Alexa
 • Volitelně: kompatibilní s čistící stanicí LEGEE LuLu

Obsah Balení

 • Hobot Legee D8 1x Hobot Legee D8
 • Nabíjecí základna 1x Nabíjecí základna
 • Nabíjecí adaptér 1x Nabíjecí adaptér
 • Plnící láhev na vodu 1x Plnící láhev na vodu
 • Boční kartáček 1x Boční kartáček
 • HEPA filtr 1x HEPA filtr
 • Čistící kartáček 1x Čistící kartáček
 • Sada mopů z mikrovlákna 1x Sada mopů z mikrovlákna
 • Návod na použití 1x Návod na použití

Vaše dotazy

Vložit dotaz

Zatím nebyl vložen žádný dotaz.

Recenze produktu

0%

0%

0 hodnocení

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % lidí produkt doporučuje

Přidat vlastní recenzi

Přidejte vlastní recenzi

Zavřít

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Celkové hodnocení Počet hodnocení 100%: 74

Příslušenství

Mohlo by Vás také zajímat

Produkt byl přidán do košíku

Zavřít

Do košíku

Doprava ZDARMA!

Produkt přidán k porovnání

Zavřít

Porovnat vše