Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Robotický vysavač a mop 3v1 Concept VR3520 3v1 Real Force Laser Complete Clean Care UVC + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

94% 8 Recenzí 78% doporučuje

12 989 Kč s DPH

10 734,7 Kč bez DPH

Skladem +5 ks

Doprava ZDARMA

Odešleme ve středu

Záruka 24 měsíců

Kód zboží: 105127

Popis produktu

 • Robotický vysavač s mopem
 • 3v1 vysává, mopuje a sterilizuj
 • UVC sterilizační režim
 • BLDC motor se sacím výkonem 3300 Pa
 • Samovyprazdňovací stanice na odpad
 • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
 • Plánování úklidu, zóny úklidu, 3 funkce
 • Ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
 • Výdrž baterie až 250 minut
 • Navigace LaserTec 2.0
 • Aplikace Concept Robot v češtině (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)
 • Robot mluví česky (+ SK, EN, DE, PL, RO, HU)

Prémiový servis Concept

Představení robotického vysavače Concept VR3520

Robotický vysavač Concept VR3520 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, sterilizuje podlahu, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Robotický vysavač Concept VR3520 je ideální pro alergiky. Disponuje totiž pokročilým filtračním systémem TripleAirClean. Jedná se o třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Nově nabízí Concept VR3520 i revoluční samovyprazdňovací stanici na odpad. Váš domov tak bude perfektně čistý a bez zbytečných škodlivin.

Dokonalá orientace

Vyspělá laserová navigace LaserTec 2.0 podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Robot se s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se vrátí do stanice, kde se dobije a zároveň vysype sběrný koš, takže se vyhnete kontaktu s prachem. Robot je vybaven třístupňovou filtrační technologií s HEPA filtrem 13, díky které zachytí až 99,9 % částic prachu, pylu, bakterií a virů, takže je ideální i pro domácnosti s alergiky.

Dokonalá orientace

Automatické rozdělení místností

Chytrá funkce ROOMPLAN 3.0 vám ušetří spousty času a zároveň usnadní orientaci ve vaší aplikaci. Automaticky rozdělí zmapované prostory na jednotlivé místnosti, které stačí pojmenovat a uložit. Nemusíte tedy pro každou místnost vytvářet samostatnou zónu. V aplikaci pak stačí označit vybraný pokoj a robot bude vědět, kde je potřeba uklidit. Pomocí aplikace můžete také pro každou místnost nastavit časový plán úklidu, úroveň sacího výkonu a intenzitu dávkování vody. Robot se v nastavený čas spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice. Máte-li zapnutý tichý režim, plánovaný úklid bude deaktivován.

Automatické rozdělení místností

Automatické vysypávání prachu - až rok úklidu bez starostí

V konstrukci nabíjecí stanice je umístěný sáček, do kterého robot automaticky odvede nečistoty z prachového zásobníku vždy, když se vrátí do stanice nebo v intervalech, které si zvolíte v aplikaci. Kapacita sáčku vám vydrží až na 2 měsíce běžného úklidu. V okamžiku, kdy je sáček plný, robot vás upozorní na nutnost výměny. V základní výbavě naleznete hned 6 sáčků na nečistoty, 6 bočních kartáčků a 3 sady filtrů, takže si můžete užívat až rok úklidu bez starostí.

Automatické vysypávání prachu - až rok úklidu bez starostí

UVC lampa

Robotický vysavač VR3520 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, která vysílá ultrafialové záření typu C. UVC světlo narušuje DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá např. k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. UVC záření můžete aktivovat ve dvou režimech: v režimu UVC bude robot vysávat i sterilizovat pomocí UVC lampy, v režimu sterilizace vypne sání. UVC technologii aktivujte bez nasazeného mopovacího modulu.

UVC lampa

Uklidí až 5 pater

Robotický vysavač VR3520 je vhodný i pro vícepatrovou domácnost. Každé podlaží nechte zmapovat zvlášť a v aplikaci si je pojmenujte. Tímto způsobem můžete uložit mapy až pro 5 pater. Pokud chcete uklízet v jiném podlaží, než ve kterém se robot nachází, jednoduše ho přeneste, v aplikaci zvolte správnou mapu a spusťte. Výhodou tedy je, že robot si s úklidem poradí, aniž byste museli kupovat další dobíjecí stanici.

Uklidí až 5 pater

Vysává a vytírá

Robot si poradí se suchým i mokrým úklidem. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slouží pro běžné vysávání. Připevníte-li na něj mopovací nástavec, můžete vysávat i vytírat najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, střední nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Mopovací nástavec je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

Vysává a vytírá

Dlouhá výdrž a vysoká sací síla

Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým BLDC motorem, který se podílí na vysoké sací síle dosahující 3300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Díky vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterii vydrží na jedno nabití až 250 minut. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Dlouhá výdrž a vysoká sací síla

Na všechny druhy povrchů

Robotický vysavač VR3520 je vybaven 3 hlavními kartáči. Carpet kartáč je vhodný na všechny druhy podlah vč. koberců. HardFloor kartáč je díky měkkému povrchu ideální především pro tvrdé podlahy. Dokáže zachytit až 3x více nečistot a zajistit šetrný úklid bez poškrábaných podlah. PET kartáč uvítají domácnosti se zvířecími mazlíčky. Zachytí i ten nejjemnější prach, srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání. Dva boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

Na všechny druhy povrchů

Efektivní úklid koberců

Tato funkce se aktivuje v okamžiku, když vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum, takže vysaje i hluboko usazené nečistoty. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu. Funkci Carpet turbo lze využít, pokud máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč a sací sílu nastavenou na úroveň „auto“.

Efektivní úklid koberců

Ovládání

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid a v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. V aplikaci můžete nastavit také jazyk, ve kterém na vás bude robot mluvit, včetně češtiny. Přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home můžete vysavač ovládat i hlasem. A pokud nejste fanoušci moderních technologií nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

Ovládání

Automatické pokračování v úklidu

Díky funkci automatického pokračování v úklidu Total Surface nemusíte mít strach, že si vysavač neporadí s úklidem větších ploch. Pokud se během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, kde vyčká do plného nabití. Poté se vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde přestal.

Automatické pokračování v úklidu

Senzory proti nárazu a pádu ze schodů

Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí a zabraňuje pádu ze schodů. Současně chrání vysavač i nábytek před poškozením, protože během práce si robot udržuje mírný odstup od veškerých překážek, takže nedochází k nárazům. Tento senzor zároveň slouží k detekci skla a černých stěn, takže si robot poradí s úklidem i podél těchto ploch.

Senzory proti nárazu a pádu ze schodů

Kompletní úklid

Tento režim slouží pro úklid celé domácnosti. Robot prohledá a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a poté v liniích uklidí zbylé prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Kompletní úklid

Zónový úklid

Pomocí mobilní aplikace můžete nastavit až 15 oblastí, ve kterých bude robot uklízet. Zároveň můžete definovat zakázané zóny, kde robot uklízet nebude, nebo oblasti bez vytírání, ve kterých robot uklidí pouze v případě, že nemá nasazený vytírací modul.

Zónový úklid

Lokální úklid

Lokální režim slouží pro úklid menších ploch. Spustit ho můžete přímo na těle vysavače, kdy robot provede dvojí úklid v oblasti 1,8 x 1,8 m se středem ve své startovací poloze. Pro dosažení pečlivějšího úklidu můžete pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejede na určené místo, které určí jako střed, a provede dvojí úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Lokální úklid

Instalace zdarma

Pořídili jste si robotický vysavač a nevíte si rady s jeho instalací? Nebo už vám doma uklízí, ale nevyužíváte jeho funkcí naplno? Víte, že ho můžete spárovat s více telefony tak, aby ho mohl pohodlně ovládat každý člen vaší rodiny? Dokážete v aplikaci vyhledat ztracenou mapu domácnosti? Umíte efektivně využívat funkci plánování úklidu tak, aby vám např. během mopování nenajížděl na koberec? Poradíte si s nastavením úklidu ve vícepatrové domácnosti? Zvládnete základní údržbu, aby vám robot dobře a dlouho sloužil? Pokud byste rádi všechny tyto funkce využívali naplno a nevíte, jak si je nastavit, nabízíme vám službu „Instalace robotického vysavače“, díky které si budete moci užívat opravdu pohodlného úklidu bez starostí.

Instalace zdarma

Srovnání v řadě robotické vysavače Concept

Filtrace
 • Filtrace
 • Sací síla
 • Navigace
 • Výška robota
 • Překonání překážky
 • Výdrž baterie
 • Mopování
 • Sterilizátor
 • Dálkový ovladač
 • Funkce virtuální zdi
 • Ovládání přes telefon
 • Samovyprazdňovací stanice
 • Concept VR2020 3v1 Perfect Clean Gyro Defender UVC Concept VR2020 3v1 Perfect Clean Gyro Defender UVC

  • Filtrace HEPA H13 / 3
  • Sací síla 2200 Pa
  • Navigace gyroskopická
  • Výška robota 8 cm
  • Překonání překážky 1,5 cm
  • Výdrž baterie 120 min
  • Mopování
  • Sterilizátor
  • Dálkový ovladač
  • Funkce virtuální zdi
  • Ovládání přes telefon
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Concept VR3115 2v1 RoboCross Laser Concept VR3115 2v1 RoboCross Laser

  • Filtrace HEPA H13 / 3
  • Sací síla 3300 Pa
  • Navigace laserová
  • Výška robota 10 cm
  • Překonání překážky 1,8 cm
  • Výdrž baterie 180 min
  • Mopování
  • Sterilizátor
  • Dálkový ovladač
  • Funkce virtuální zdi
  • Ovládání přes telefon
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Concept VR3125 2v1 Perfect Clean Laser Concept VR3125 2v1 Perfect Clean Laser

  • Filtrace HEPA H13 / 3
  • Sací síla 3300 Pa
  • Navigace laserová
  • Výška robota 10 cm
  • Překonání překážky 1,8 cm
  • Výdrž baterie 250 min
  • Mopování
  • Sterilizátor
  • Dálkový ovladač
  • Funkce virtuální zdi
  • Ovládání přes telefon
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Concept VR3350 2v1 Perfect Clean Laser Concept VR3350 2v1 Perfect Clean Laser

  • Filtrace HEPA H13 / 3
  • Sací síla 3000 Pa
  • Navigace laserová
  • Výška robota 7,6 cm
  • Překonání překážky 1,8 cm
  • Výdrž baterie 120 min
  • Mopování
  • Sterilizátor
  • Dálkový ovladač
  • Funkce virtuální zdi
  • Ovládání přes telefon
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Concept VR3400 2v1 Real Force Laser 3D Concept VR3400 2v1 Real Force Laser 3D

  • Filtrace HEPA H13 / 3
  • Sací síla 4000 Pa
  • Navigace laserová
  • Výška robota 10 cm
  • Překonání překážky 1,8 cm
  • Výdrž baterie 300 min
  • Mopování
  • Sterilizátor
  • Dálkový ovladač
  • Funkce virtuální zdi
  • Ovládání přes telefon
  • Samovyprazdňovací stanice
 • Concept VR3520 3v1 Real Force Laser Complete Clean Care UVC + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ Concept VR3520 3v1 Real Force Laser Complete Clean Care UVC + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

  • Filtrace HEPA H13 / 3
  • Sací síla 3300 Pa
  • Navigace laserová
  • Výška robota 10 cm
  • Překonání překážky 1,8 cm
  • Výdrž baterie 250 min
  • Mopování
  • Sterilizátor
  • Dálkový ovladač
  • Funkce virtuální zdi
  • Ovládání přes telefon
  • Samovyprazdňovací stanice

Technická specifikace

 • Model: Concept VR3520 3v1
 • Barva: černá
 • Baterie: Li-ion 5200 mAh
 • Hlučnost: 60 - 70 dB
 • Výška: 10 cm
 • Průměr vysavače: 35 cm
 • Překonání překážky: až 1,8 cm
 • Doba provozu: až 250 min.
 • Doba nabíjení: 4 - 5 hodin
 • Sací síla: 3300 Pa
 • Možnost mopování: ano
 • Zásobník na vodu: ano
 • Objem zásobníku na nečistoty: 600 ml
 • Objem 2v1 zásobníkuna prach 300 ml, na vodu 200 ml
 • Filtrace: trojnásobná filtrace s HEPA filtrem
 • Podporované typy povrchů: tvrdé povrchy (plovoucí podlaha, dlažba, linoleum), nízké koberce
 • Dálkové ovládání: ano
 • Načasování úklidu: ano
 • Funkce virtuální zdi: ano
 • Wi-Fi: ano
 • Jazyk vysavače, aplikace: CZ, SK, EN, DE, PL, RO, HU
 • Ovládání přes telefon: ano
 • Název aplikace: Concept Robot - Android / iOS

Obsah Balení

 • Concept VR3520 3v1 1x Concept VR3520 3v1
 • Samovyprazdňovací stanice 1x Samovyprazdňovací stanice
 • Dálkové ovládání 1x Dálkové ovládání
 • Hlavní kartáč HardFloor 1x Hlavní kartáč HardFloor
 • Hlavní kartáč Carpet 1x Hlavní kartáč Carpet
 • Hlavní kartáč PET 1x Hlavní kartáč PET
 • Mopovací nástavec s textílií 1x Mopovací nástavec s textílií
 • Náhradní mopovací textílie 1x Náhradní mopovací textílie
 • Sáček na nečistoty 6x Sáček na nečistoty
 • Boční kartáček 6x Boční kartáček
 • HEPA filtr 3x HEPA filtr
 • Pěnový filtr 3x Pěnový filtr
 • Čistící nástroj 1x Čistící nástroj
 • Návod k použití 1x Návod k použití

Vaše dotazy

Vložit dotaz

Zatím nebyl vložen žádný dotaz.

Recenze produktu

94%

94%

9 hodnocení

 • 8× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 1× 40%
 • 0× 20%

87 % lidí produkt doporučuje

Přidat vlastní recenzi

Přidejte vlastní recenzi

Zavřít

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Celkové hodnocení Počet hodnocení 100%: 74

 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  18. 6. 2024

  100% 100%

  Určitě doporučuji Concept VR3520 3v1 Real Force Laser, měla jsem robota Symbo LASERBOT 650 a nikdy více, vůbec neposlouchal a po dvou letech a 3 reklamacích už zase nefunguje.

  • zásobník
  • čeština
  • nastavení zón
  • úklid místností které potřebujete
  • trochu hlučnější při vysávání koberce
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  4. 3. 2024

  100% 100%

  Zatím vše ok

 • Ivana
  Ověřený
  zákazník

  15. 2. 2024

  40% 40%

  Mám už druhý kousek. První byl pro nemopování 4x reklamovaný. Sice nám reklamace neuznali, ale nakonec nám vyměnili za nový kus. Ten po dvou měsících nemopuje také. Takže Concept už nikdy.

  • Vysává dobře.
  • v aplikaci nejde nastavit směr vysávání nebo mopování.
  • Již druhý kus a opět nemopuje.
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  27. 10. 2023

  100% 100%

  Slouží mi jen k vysávání, protože mám koberce a jen málo m2 plovoucí podlahy. Spokojenost je max. , ale ze začátku jsem musel vytvořit podmínky, aby vasavač jezdil bez problémů.

 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  26. 5. 2023

  100% 100%

  • Vysávání i vytírání
  • Společný zásobník
 • Veronika
  Ověřený
  zákazník

  3. 3. 2023

  100% 100%

  Dříve jsem měla vysavač simbo xbot 5pro, teď mám Concept vr3520 a to je úplně jiný level.
  Uklízí na jedničku, jsem velice spokojená s výběrem tohoto robotickeho vysavače.

  • Tichý
  • Zásobník se sám vyčistí
  • Čeština
  • Nastavení map a zakázaných zón
  • Nastavení úklidu za den kolikrát je potřeba i místností
  • Sací výkon při najetí na koberec.
  • Jediné co mi vadí, že mi nechodí upozornění na telefon, že začíná úklid či dokončil, to jsem v aplikaci nenašla. Pouze vždy v historii úklidu.
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  1. 1. 2023

  100% 100%

  Nemohu vysavač spárovat s aplikací Concept Home. Jelikož neovládám angličtinu a aplikace je částečně v angličtině prostě jsem ho nespároval a nevím proč. Návod je psán nejednoznačně. Není zřejmé,jestli má kontrolka po nabití zhasnout,nebo zůstat svítit,či blikat. A jelikož bez aplikace Concept Home nemohu nastavit češtinu,ani nevím,co mi vysavač sděluje. Potřeboval bych někoho,kdo mi vysavač spáruje.

  • aplikace Concept Home
 • Anonym
  Ověřený
  zákazník

  27. 11. 2022

  100% 100%

  Vše super

Příslušenství

Produkt byl přidán do košíku

Zavřít

Do košíku

Doprava ZDARMA!

Produkt přidán k porovnání

Zavřít

Porovnat vše